29 Haziran 2009 Pazartesi
Braun ile Hareket Özgürlüğü


Kavurucu sıcaklardan ve stresten kurtulmanın en iyi yolu nedir? Tabii ki güzel bir tatil. Peki tatil için biz kadınlar nasıl hazırlık yaparız? İşe istenmeyen tüylerden kurtularak başlarız. Kurtarıcı rolünde de epilasyon aletleri vazgeçilmezimizdir.

Tam da bu konsepte uygun olarak epilasyon aleti denilince akla ilk gelen marka olan Braun’un yeni ürünü Braun Silk-epil Xpressive ile tanıştırmak istiyorum sizleri. Braun Silk-epil Xpressive’in epilatör dünyasına getirdiği yenilikle biz kadınlar için istenmeyen tüylerden kurtulmak daha da kolay artık. Bu yeni ürün, hem kablosuz hem de suyun altında çalışabilme özelliğine sahip. Yani biz kadınları daha acısız günler bekliyor demek oluyor bu!

Bu kadar iddialı nasıl mı konuşabiliyorum? İşte size denedimbiliyorum.com üyelerinin deneyimlerinden birkaç örnek:

Nisanur G.

Silk-épil’in cımbız sistemi müthiş ve çok iyi sonuç veriyor. Daha önce kullandığım epilatöre göre çok daha güçlü ve çok daha hassas bir epilatör. Artı, tüyleri alırken cildi tahriş etmiyor.
Bazen gün ışığında epilasyon yaparken bile bazı küçük tüyler gözükmüyordu. Artık gözden kaçmaları imkânsız. Tüyleri alırken sürekli aynı bölgeden geçmeme gerek kalmadan hızlı sonuç alıyorum. Masaj sistemi sayesinde, cilt altına batmadan tüyleri daha kolay çıkartıp alabiliyor. Epilasyon değil de sanki suda bacaklarıma masaj yapıldığını hissettim. Tabii ki bu epilatörü çevremdeki herkese öneriyorum. Bu ürünü merak eden ve arayan insanlar için öncelikle sitesine girip reklam filmini izlemelerini tavsiye ediyorum. Bir de size yazdıklarıma bakın diyorum J


Şeyda E.

Normalde daha fazla acı çekerdim, belki de acı çektiğim için zaman uzun gelirdi bilmiyorum, hemencecik bitti... Ayrıca hiçbir acı hissetmedim. Artık, acı var mı sözü tarihe karıştı sanki. Tabii bir de kabloyla bir yere bağlı olmamanın verdiği özgürlük de ayrıca keyif veriyor.

Hanife Ö.

Kuru epilasyona göre çok daha hızlı, çok daha temiz ve çok daha acısız bir tecrübe yaşadım. Bir kere su ile kullanım kesinlikle makinenin kayganlığını artırıyor ve bu durum kesinlikle zaman avantajı sağlıyor. Özellikle ılık su altında acı hissini ve tahrişi minimuma indiriyor, dolayısıyla acı hissi de büyük oranda ortadan kalkmış oluyor. Duş tecrübesinin yabana atılmayacak yanlarından biri de temizlik :) Her şey suyla birlikte akıp gitmiş oldu... Kimseden kaçmadan, ses çıkar mı diye korkmadan, sular eşliğinde tertemiz oldu bacaklarım :)

Havva E.S

Şarjlı olması ve şarjının uzun süreli kullanıma uygun olması ile kablo çekiştirme derdine de son vermiş. Kullanım içinde en ince detaylar dahi düşünülmüş... Açma - kapama butonundan şekline kadar, düşünülerek yapılmış bir şey olduğu çok açık...


Bahar D.

Genelde Türk Halkı olarak aile yapılarımız küçük bir ev, sıcak bir yuva. Ben de öyle kalabalık bir aile içinde yaşıyorum, kendime ait bir odam yok. Önceki tüy alma yöntemlerini rahat kullanamıyordum çat kapı biri giriyordu. Şimdi banyoda Braun Silk-épil Xpressive rahatlığı yaşıyorum ve çok mutluyum (önceden kullandığım tüy alma yöntemlerine gelince, sanki bana işkence gibi geliyor). Braun Silk-épil Xpressive’in teninize dokunuşunu hissediyorsunuz fakat tüylerin alındığını bile fark etmiyorsunuz. Kablosuz olmasına gelince, süper bir özellik. Şarja takıyorsunuz ve istediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz. Kablolara dolanma derdi ortadan kalkıyor.

Böylesi bir ürüne sahip olmak istemez misiniz? Braun’un 10 farklı blogda düzenlediği yarışmaların 9.haftası an itibariyle bende. 29 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında blogumu takip edin, Braun’un yeni ürününe sahip olma şansı elde edin. Bu yarışmaya katılmak için aşağıdaki katılım koşullarına bir göz atın derim:


“Braun Özgürlük Hareketi” programının
http://fashinn.blogspot.com/ adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek yarışması (Yarışma), http://fashinn.blogspot.com/ ve DenedimBiliyorum.com adresli siteler tarafından düzenlenmektedir.

http://fashinn.blogspot.com/ üzerinde yürütülen yarışma katılımcıların her gün sitede yayınlanacak fotoğraflardaki kıyafetlerin tasarımcılarının kime ait olduğunu çoktan seçmeli şıklar arasından bulma ve Braun Silk-épil Xpressive için sorulan soruyu doğru tahmin etme üzerine kurgulanmış ödüllü bir yarışmadır.

Yarışmaya katılmak isteyen katılımcıların, her gün sitede yayınlanacak fotoğraflarda görünen kıyafetin tasarımcısını ve Braun Silk-epil Xpressive hakkında sorulan soruları tahmin edip
simgefashinn@gmail.com adresine adı soyadı ile birlikte mail atmaları gerekmektedir.

Her gün 2 sorunun cevabını da doğru tahmin eden ilk 10 kişi, 4 Temmuz Cumartesi günü finalist olmaya hak kazanacaktır.

18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.

“Braun Özgürlük Hareketi” programı için hizmet veren firmaların çalışanları ve
http://fashinn.blogspot.com/ editörü yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

DenedimBiliyorum.com, kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

DenedimBiliyorum.com, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Katılımcı, ödüle hak kazanabilmek için, blogda adı yayınlandıktan sonra
simgefashinn@gmail.com mail adresine ad, soyadı, telefon numarası ve ev/iş adresini göndermek zorundadır.

http://fashinn.blogspot.com/ adresinde yapılacak olan Braun Özgürlük Hareketi programı 29.06.2009 tarihinde saat 11:00’de başlayıp 04.07.2009 saat 12:00’de sona erecektir.

Cumartesi günü finalist olmaya hak kazanan her günün doğru cevabını veren ilk 10 kişi (toplamda 50 kişi) için 4 Temmuz 2009 saat 11:00’de bir soru sorulacaktır. 12:00’ye kadar ilk doğru yanıtı
simgefashinn@gmail.com adresine gönderen katılımcı Yeni Braun Silk-epil Xpressive kazanacaktır.

Şimdi gelelim sorularımıza:

1) Aşağıda gördüğünüz ünlü isimlerin giydiği kıyafetleri birbiri ile eşleştirin lütfen.


1- Elizabeth Banks 2- Emmy Rossum 3- Ginnifer Goodwin


a- Derek Lam b- MaxMara c- Camilla-Marc

Yapmanız gereken şey çok basit: Hangi ünlü hangi tasarımcının kıyafetini giyiyor? Örnek; 1- a, 2-b, 3-c gibi.

2) Yeni Braun Silk-épil Xpressive’in su altında acı ve tahrişi minumuma indirdiğini söyleyen kullanıcı aşağıdakilerden hangisidir?

a) Hanife Ö.
b) Bahar D.
c) Havva E.S
d) Şeyda E.


Cevaplarınızı
simgefashinn@gmail.com adresine yollamanız yeterli. Tabii isim-soyisim, telefon numaranızı, ev adresinizi ve e-mail adresinizi eklemeyi unutmadan. Sorulara doğru cevap veren ilk 10 kişi 4 Temmuz 2009 Cumartesi günü finalist olmaya hak kazanacak, duyurulur.

Not: Bloggerda yazıların yazılma ve yayınlanma saatleri farklıdır. Blogger, yazıyı yazmaya başladığınız anda kaydeder yazınızı ve saat olarak da sitede bu ibare yer alır. Oysa yazının yayınlanma saati daha geçtir. O yüzden bu detaya dikkat edin derim.

Etiketler: ,

8 Comments:
Blogger yesim said...
anlamadım nasıl yani açarmısın

Blogger Simge said...
Yeşim, mail atmışsın ama soruların cevaplarını yazmamışsın mailime. Tekrar yolla mailini soruların cevaplarıyla birlikte.

Anonymous Adsız said...
tiyoları baştan verseydeniz dahamı iyi olurdu ne?

Blogger Simge said...
Bu kadar zorlayacağını düşünmemiştim, yarından itibaren buna dikkat edicem. Hem hiçkimse şansını yitirmiş değil, daha 4 gün var :)

Anonymous R.Ordulu said...
Aaaa..İpucu yayınladığınızı şimdi gördüm, epey uğraşmıştım bugün ama kanımca da bulmuştum cevabı..Kazananları ne zaman açıklayacaksınız?

Blogger Simge said...
Reyhancım, kutlarım kazananlardan biri sensin :)

Anonymous R.Ordulu said...
Çok sevindim Simge Hanım şimdi gördüm kazandığımı..

Blogger Simge said...
Tekrar tebrikler, Cumartesi günü için bol şans sana Reyhancım :)